Wybierz region

Wybierz miasto

  Golec się ożenił

  Autor: (jak)

  2001-10-08, Aktualizacja: 2004-12-18 01:47 źródło: Dziennik Zachodni

  Rok po tym, jak ożenił się jeden z dwóch słynnych braci z Milówki - Łukasz Golec, tym razem w ślady brata poszedł Paweł Golec. W sobotę o 15.00 w kościele parafialnym w rodzinnej Milówce Paweł powiedział sakramentalne ...

  Rok po tym, jak ożenił się jeden z dwóch słynnych braci z Milówki - Łukasz Golec, tym razem w ślady brata poszedł Paweł Golec. W sobotę o 15.00 w kościele parafialnym w rodzinnej Milówce Paweł powiedział sakramentalne "tak" swojej rówieśniczce, 26-letniej Katarzynie Kułaczewskiej z Podlasia, która pracuje w bielskim Teatrze Banialuka.

  Paweł Golec ożenił się dokładnie rok po tym jak w związek małżeński wstąpił jego brat Łukasz, który poślubił Edytę Mędrzak (gra na skrzypcach w zespole Golec uOrkiestra) 16 września. W sobotę w milowieckim kościółku mszę koncelebrowało trzech kapłanów, którym przewodniczył ks. Władysław Zązel z Kamesznicy, duszpasterz środowisk podhalańskich, propagator ślubów bez alkoholu, który również udzielał sakramentu małżeństwa Łukaszowi i Edycie. O ile ślub Łukasza i Edyty w kościele w Łodygowicach odbył się z dużym rozgłosem, w towarzystwie tłumu wielbicieli i dziennikarzy, to Paweł wstąpił w związek małżeński z mniejszym rozgłosem. Podczas sobotniej uroczystości wstęp do kościoła oraz w pobliże świątyni był zamknięty. Spokoju państwa młodych pilnowało kilkunastu ochroniarzy.

  Paweł Golec i jego żona znają się od ponad 3 lat. Planują, że zamieszkają w Bielsku-Białej.

  Sonda

  Czy uważasz, że właściciele i administratorzy budynków, ktorzy nie odśnieżaja chodników wzdłuż swoich posesji powinni płacić wysokie kary?

  • Zdecydowanie tak (69%)
  • Nie, chodniki to nie ich problem (23%)
  • Nie mam na ten temat zdania (7%)