19-letni bielszczanin zaatakował ojca nożem w Bielsku-Białej. Mężczyzna doznał rany klatki piersiowej, odmy płucnej, krwiaka opłucnej i w ciężkim stanie trafił do szpitala. Krótko po zdarzeniu policjanci z komisariatu IV zatrzymali sprawcę, który miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Jak informuje Elwira Jurasz, oficer prasowy bielskiej policji, do zdarzenia doszło w jednym z bielskich mieszkań przy ul. Wapienickiej.

- W czasie imprezy ojciec pokłócił się z synem o jedzenie. 19-latek niewiele się zastanawiając sięgnął po nóż kuchenny i ugodził ojca w klatkę piersiową. Ranny mężczyzna został przewieziony do szpitala. Policjanci zatrzymali napastnika. Badanie stanu jego trzeźwości dało wynik ponad 1,5 promila alkoholu. Zatrzymany trafił do policyjnego aresztu. Nazajutrz usłyszał zarzuty. Za przestępstwo to grozi mu teraz do 5 lat za kratami. Prokurator zastosował wobec niego dozór policyjny.

Wiadomości

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!