Trwa 40. Jubileuszowy Beskidzki Rajd Pojazdów Zabytkowych. Bierze w nim udział ponad 70 załóg z Niemiec, Austrii, Argentyny, Belgii, Czech, Słowacji, Litwy, Ukrainy, Białorusi oraz Polski. Najstarszy z prezentowanych samochodów ma niemal sto lat!

W programie rajdu zaplanowano liczne prezentacje samochodów. Można podziwiać m.in. zabytkowe Fordy Mustangi, Renault, BMW, Mercedesy, Fiaty, Porsche i wiele innych unikalnych pojazdów. W związku z wieloletnią organizacją imprez klasy FIVA „B” i FIYA „A”, Międzynarodowa Federacja Pojazdów Zabytkowych zleciła Automobilklubowi Beskidzkiemu organizację w roku 2017 Rajdu Światowego.

W środę po południu uczestnicy Rajdu pojawili się w Międzybrodziu Żywieckim, gdzie zaplanowano jedną z rajdowych prezentacji, w czwartek można było spotkać m.in. w Żywcu. A w piątek i sobotę w Wiśle, Cieszynie oraz Bielsku-Białej.

Program rajdu:

Piątek 7.07.2017
10:30 – 12:00 - Wisła – deptak – pokaz samochodów
12:20 – 16:00 – Cieszyn – browar – pokaz samochodów
16:00 – 17:00 – Bielsko-Biała – Stary Rynek – przejazd samochodów

Sobota 8.07.2017
10:30 – 11:30 Bielsko-Biała – Hala pod Dębowcem – pokaz samochodów
14:00 – 16:00 Bielsko-Biała – Plac Ratuszowy – Konkurs elegancji
16:45 – 17:15 Parada pojazdów ulicami: Dmowskiego – Konfederatów Barskich – 11 listopada – Barlickiego – Stary Rynek – Sikorskiego – Partyzantów - Bystrzańska

Rozrywka

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Dexter

Tak! To są cudeńka! To nie to samo co dzisiejsze nabite elektroniką Renault, czy Mercedesy, gdzie byle pierdoły pt wymiana żarówki samemu nie zrobisz tylko musisz gonić do serwisu jak na sraczkę.