beskid cup 2017 beskid cup 2017

Jacek Mezo Meyer (© Łukasz Klimaniec)

Aktorzy, satyrycy i piosenkarze w Jaworzu k. Bielska-Białej po raz dwunasty spotkają się na kortach tenisowych, by rywalizować o tytuł mistrzowski. Dla publiczności to okazja, by z bliska spotkać znanych i lubianych.

W najbliższy poniedziałek 14 sierpnia na kortach SPA Hotelu Jawor w Jaworzu k. Bielska-Białej rozpocznie się XII Beskid Cup Turniej Tenisa Ziemnego Artystów Polskich o Puchar Prezydenta Miasta Bielska-Białej pod patronatem marszałka województwa śląskiego .

Do udziału w turnieju zaproszeni zostali znani i lubiani przez publiczność artyści m.in. Tomasz Bednarek, Stan Borys, Marek Bukowski, Marcin Daniec, Wojciech Dąbrowski, Jan Englert, Stefan Friedmann, Zbigniew Górny, Władysław Grzywna, Krzysztof Hanke, Dariusz Kamys, Leszek Malinowski, Jacek Mezo Mejer, Paweł Orleański, Łukasz Pietsch, Maurycy Polaski, Grzegorz Polo-czek, Krzysztof Respondek, Henryk Sawka, Tomasz Stockinger i Karol Strasburger.

Dla publiczności to okazja, by zobaczyć znanych wykonawców w niecodziennej roli- aktorzy, satyrycy i piosenkarze na kortach tenisowych rywalizują ze sobą w emocjonujących pojedynkach, które tak naprawdę traktują bardzo ambicjonalnie, choć zwykle mówią, że to dla nich tylko zabawa. Wystarczy jednak przypomnieć potyczki z udziałem Marcina Dańca, Mezo, Grzegorza Poloczka czy Roberta Rozmusa, które stały na wysokim poziomie sportowym i ... artystycznym, o co potrafili zadbać sami artyści.

W ubiegłym roku Jacek Mezo Mejer trzeci raz z rzędu triumfował w tym turnieju pokonując w finale satyryka Grzegorza Poloczka 2:1.

Oficjalne rozpoczęcie tegorocznych zawodów zaplanowano 14 sierpnia o godz. 9.30. Rozgrywki eliminacyjne potrwają od poniedziałku do środy w godz. od 10.00 do 17.00, natomiast finałowe mecze zaplanowano w czwartek 17 sierpnia w godz. od 10.00 do 14.00.

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!