Margaret śpiewa hymn Mistrzostw Świata 2014 Margaret śpiewa hymn Mistrzostw Świata 2014

(© Anna Kaczmarz, arch. naszemiasto.pl)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Popularna wokalistka wykonała oficjalny hymn Mistrzostw Świata podczas Memoriału Huberta Jerzego Wagnera w Krakowie. Teraz teledysk z jej występem trafił do sieci - zobaczcie wideo "Start a Fire".

Margaret, czyli właściwie Małgorzata Jamroży, zasłynęła dwa lata temu hitem "Thank You Very Much". Od tego przeboju zaczeła się jej artystyczna kariera: wystąpiła podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów w Gdyni, była nominowana do Wiktorów, zaśpiewała również na festiwalu TOPTrendy 2014 wśród trójki artystów z największą liczbą sprzedanych singli w poprzedzającym roku.

Długogrającą płytę wydała dopiero 26 sierpnia 2014 roku, na "Add the Blonde" sama napisała część utworów.

Płytę promuje m.in. utwór "Start a Fire", który jest również oficjalnym hymnem Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn, które odbywają się w Polsce. Większa część piosenki wykonywana jest w języku angielskim, jednak pod koniec utworu możemy usłyszeć fragmenty w języku polskim.

W sieci pojawił się już klip nakręcony podczas Memoriału Huberta Jerzego Wagnera, rozegranego w Krakowie. Margaret zaśpiewa "Start a Fire" podczas ceremonii otwarcia mistrzostw na Stadionie Narodowym już 30 sierpnia. Piosenkę możecie usłyszeć poniżej.Siatkówka

Komentarze (3)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!