Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Paulina Maślanka z Brzeszcz, należąca do Beskidzkiej Akademii Piękności, zdobyła w Egipcie prestiżowy tytuł Foto Models Poland 2012. W konkursie uczestniczyło 20 pięknych dziewczyn z całej Polski w wieku od 16 do 26 lat. Świetnie wypadły również dwie inne mieszkanki Podbeskidzia - Monika Walkarz z Kamesznicy i Angelika Szafranek z Cieszyna

- Oj, byłam totalnie zaskoczona, kiedy ogłoszono werdykt - stwierdziła Paulina, na co dzień uczennica liceum im. Stanisława Konarskiego w Oświęcimiu, która swoją przygodę z modelingiem zaczęła całkiem niedawno.

- To wspaniała, skromna dziewczyna. Przyszła do Beskidzkiej Akademii Piękności pod koniec ubiegłego roku, ale szybko zorientowałam się, że ma ogromny potencjał - jest przykładem pięknej, wysportowanej dziewczyny - opowiada Lucyna Grabowska.

Dlatego już 15 stycznia Paulina wystartowała w konkursie Queen of Poland Beskidy 2012, organizowanym przez Sarę Karcz z Beskidzkiej Akademii Piękności i go wygrała, a w styczniu została zaproszona do Foto Models Poland 2012.

Paulina nie ukrywa, że Lucyna Grabowska jest jej "aniołem stróżem", dzięki któremu nieśmiałe marzenia o karierze modelki powoli stają się faktem. - Chciałabym się związać z modelingiem. Na razie jednak poświęcam się nauce, bo jestem w klasie o profilu matematyczno-fizycznym i pracy jest sporo, a także siatkówce, w którą gram od podstawówki - mówi Paulina. JAK


*KATASTROFA KOLEJOWA W SZCZEKOCINACH - RAPORT SPECJALNY DZIENNIKA ZACHODNIEGO
*ŚLĄZACY I KASZUBI WSPÓLNIE CHCĄ WALCZYĆ O UZNANIE MNIEJSZOŚCI ETNICZNEJ