Już 9 listopada poznamy Miss Universe 2013. Wielki finał odbędzie się w Moskwie. W tym roku Polskę reprezentuje Paulina Krupińska z woj. mazowieckiego. Zobaczcie wszystkie kandydatki. Która z Pań Waszym zdaniem powinna wygrać?

Zobacz zdjęcia z finału...

Miss Universe 2013 to coroczny, międzynarodowy konkurs piękności oraz tytuł jaki otrzymuje zwyciężczyni po jego wygraniu.

Konkurs został założony w 1952 roku przez kalifornijską firmę odzieżową Pacific Mills. Widowisko należało do Kayser-Roth, a następnie Gulf and Western Industries. W 1996 przejął je Donald Trump.

Pomimo ciągłej rywalizacji z konkursem piękności Miss World, Miss Universe 2013 zachowuje pozycję najbardziej prestiżowego konkursu piękności w wielu krajach, szczególnie w Ameryce Łacińskiej.

Miss Universe 2013 - Polskie akcenty

W tym roku Polskę reprezentuje Paulina Krupińska z woj. mazowieckiego.

Polska jeszcze nigdy nie wygrała tego konkursu.

Polskimi finalistkami Miss Universe były: w 1958 - Alicja Bobrowska [4. vicemiss], 1986 - Brygida Bziukiewicz [3. vicemiss], 1989 - Joanna Gapińska [3. vicemiss].

Najczęściej konkurs wygrywały reprezentantki ze Stanów Zjednoczonych - aż 8 razy, z Wenezueli - 6 i Portoryko - 5.

Miss Universe 2013 - Finał w Rosji

W tym roku wielki finał odbędzie się 9 listopada Crocus City Hall w Moskwie.

Komentarze (10)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Filip (gość)

Hej, tutaj daje link do strony, która odnajdzie wasz telefon. Możecie też szbiegować kolegów, przyjaciół, koleżanki itd ;)
Wystarczy wbić nr telefonu, odczekać chwilę i pojawia sie wam lokalizacja danego numeru telefonu
Polecam, tak odnalazłem swój telefon ;)
http://lokalizacja-telefonu.pl/ghup

sunmi (gość) (?)

Podobnie jak Polka, Włoszka i parę innych uczestniczek. Kto powiedział że one muszą być naturalnie piękne?

? (gość)

Koreanka przeszła wiele operacji plastycznych będąc nastolatką, moim zdaniem powinna być zdyskwalifikowana albo w ogóle nie brana pod uwagę... żenada, że pozwalają na coś takiego.