Polacy grają dzisiaj z Australią Polacy grają dzisiaj z Australią

(© Sylwia Dąbrowa / arch. Polskapresse)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Polacy i Australijczycy są ex aequo liderami grupy A. Obie drużyny wygrały swoje pierwsze mecze 3:0, a na dodatek dokładnie tym samym stosunkiem małych punktów.

Reprezentacja Polski rozpoczęła mundial wyśmienicie. Przy prawie 63 tysiącach kibiców zgromadzonych na Stadionie Narodowym, pokonali drużynę Serbii 3:0. Serbowie w żadnym z setów nie zdobyli 20 punktów, przez co można śmiało mówić, że Polacy zdominowali to spotkanie.

Drużyna z antypodów również "przejechała się" po swoim rywalu i gładko wygrała 3:0 (drugi set do 15!). Trzeba jednak wziąć poprawkę na to, że przeciwnikiem Australijczyków była reprezentacja Kamerunu, powszechnie uważana za najsłabszy zespół biorący udział w tegorocznym turnieju.

Mecz Polska - Australia rozpocznie się o 20.15 we Wrocławiu i trudno nie liczyć na inny wynik niż zwycięstwo Polaków.

MŚ w siatkówce: wyniki, tabele, terminarz

2 września odbędzie się również pięć innych spotkań.
Argentyna - Serbia
USA - Iran
Wenezuela - Kamerun
Belgia Portoryko
Francja - Włochy

Siatkówka

Komentarze (4)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Kara3 (gość)

Na facebooku podają strone gdzie można zobaczyć każdy mecz na żywo i powtórki. Wystarczy tylko raz się zarejestrować. Kto chce to sprawdza teraz - http://pro.yt/nk

Arek (gość)

█ Zapraszamy na stronę ► siatkahd.tk ◄█ Zapraszamy na stronę ► siatkahd.tk ◄█ Zapraszamy na stronę ► siatkahd.tk ◄█ Zapraszamy na stronę ► siatkahd.tk ◄