Z końcem grudnia 2013 roku zmienia się lokalizacja Delegatury Narodowego Funduszu Zdrowia w Bielsku-Białej. Nowa siedziba NFZ w Bielsku-Białej od 31 grudnia 2013 roku znajdzie się przy ul. Karpackiej 24.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Śląski Oddział Wojewódzki NFZ poinformował, że z dniem 30 grudnia 2013 r. przestaje funkcjonować Delegatura przy ul. Dworkowej 2 w Bielsku-Białej (tego dnia biuro będzie czynne do godz. 15.30). Od 31 grudnia 2013 r. placówka zacznie funkcjonować pod nowym adresem: Bielsko-Biała, ul. Karpacka 24.

Nowa siedziba NFZ w Bielsku-Białej wiąże się ze sporymi zmianami. Na korzyść klientów W nowej lokalizacji elektroniczne Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego, służące do weryfikacji statusu ubezpieczeniowego w systemie Śląskiego OW NFZ, będą wydawane od ręki (po okazaniu dokumentu tożsamości, w przypadku składania wniosku w imieniu osoby drugiej – upoważnienia oraz w razie konieczności – dokumentu potwierdzającego ubezpieczenie zdrowotne).

Do tej pory uzyskanie elektronicznej KUZ wiązało się z dwiema wizytami w placówce, a czas oczekiwania na kartę wynosił ok. dwóch tygodni.

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Worek (gość)

To juz po tylu zmianach lokalizacji , co kolejna to gorsza , powinni jako kolejną ustalic ...na stokach Szyndzielni !

Dexter

No to ciekawie, bo przynajmniej można tam bardzo prosto dojechać i dobrze, że znalazł się mądry, który wybudował to w pobliżu mocno zaludnionych osiedli