Idzie, idzie Podbeskidzie - bielski zespół ma coraz więcej powodów do radości

Idzie, idzie Podbeskidzie - bielski zespół ma coraz więcej powodów do radości (© Łukasz Klimaniec)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Piłkarze Podbeskidzia w tym sezonie spisują się bardzo dobrze i są bardzo blisko awansu do ekstraklasy. W ostatnim meczu wygrali z Bogdanką Łęczna 3:1.

Marek Sokołowski
Dawno już nie strzeliłem bramki w lidze. Ostatni raz jak grałem w Polonii Warszawa. Nadszedł jednak taki czas w sezonie, że my doświadczeni zawodnicy musimy brać ciężar gry na siebie. Przyznam, że nie patrzymy na to, co robi Flota. My chcemy wygrywać i to nam wystarczy do awansu. Ekstraklasa jest już blisko, nie możemy wypuścić takiej szansy z rąk.

Damian Chmiel
Może i racja, że jestem jakimś patentem na Łę-czną. Gdy walczyliśmy o utrzymanie strzeliłem ważną bramkę dającą nam remis, teraz znów udało mi się pokonać bramkarza gości, bardzo się z tego cieszę. Teraz jesteśmy już w takiej fazie ligi, gdzie każdy mecz musimy wygrać. Dziś to się nam udało i jesteśmy naprawdę blisko ekstraklasy.

Michał Osiński
Ostatni raz strzeliłem bramkę w pierwszej kolejce, chciałem jeszcze w ostatniej, ale udało się trochę wcześniej. Cóż płakać nie będę (śmiech). Do ekstraklasy brakuje nam pięciu punktów, ale przed nami bardzo trudne mecze. Liczymy na naszych kibiców: pomóżcie nam awansować do ekstraklasy!
(wypowiedź Damiana Chmiela za oficjalną stroną klubu)


Czytaj także:
Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Bogdanka Łęczna 3:1. Pewne zwycięstwo Górali
Bielsko-Biała: TS Podbeskidzie otwiera pierwszy sklep firmowy
Tomasz Kuczyński o kibicach: Koniec świata - szalikowcy śpiewają "Szła dzieweczka..."!

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!