Polsko-Amerykańskie Kliniki Serca: W Ustroniu będzie można się zbadać

Kardiolodzy Polsko-Amerykańskich Klinik Serca czekają w niedzielę, 29 września w Ustroniu na wszystkich chętnych na bezpłatne konsultacje medyczne. Festyn, zorganizowany z okazji Światowego Dnia Serca odbędzie się od godziny 12 do 16. Wstęp jest bezpłatny.

badania profilaktyczne
Masz zdjęcie do tego tematu? Wyślij

Polsko-Amerykańskie Kliniki Serca zapraszają na bezpłatne badania i konsultacje. (© Mikołaj Nowacki)

Już dziś, w niedzielę 29 września, o godzinie 12:00 na Rynku Głównym przed Urzędem Miasta w Ustroniu rozpoczęła się kolejna odsłona festynu organizowanego przez Polsko-Amerykańskie Kliniki Serca z okazji Światowego Dnia Serca.

W trakcie pikniku mieszkańcy Ustronia i okolic będą mogli bezpłatnie wykonać podstawowe badania kardiologiczne, zmierzyć sobie ciśnienie krwi, oznaczyć poziom glukozy, obliczyć wskaźnik ryzyka chorób układu krążenia, a także uzyskać wskazówki nie tylko jak samemu rozpoznać problemy z układem sercowo-naczyniowym i im przeciwdziałać, ale również – w przypadku osób, który już przebyły incydent kardiologiczny – jak uchronić się przed kolejnym zawałem serca. Polsko-Amerykańskie Kliniki Serca zapraszają na bezpłatne konsultacje.

Lekarze wraz z personelem medycznym Polsko-Amerykańskich Klinik Serca podpowiedzą też ile czasu dziennie należy poświęcić na ruch, by utrzymać dobrą kondycję oraz cieszyć się długim i zdrowym życiem.

Więcej na temat

Komentarze (1)

avatar
avatar
Dexter

Dobrze, że coś takiego się dzieje. Naprawdę dzisiaj trzeba robić wszystko, żeby społeczeństwo wiedziało doskonale, co to jest serce, z czym się wiążą jego dolegliwości itd... A ze świadomością zdrowotną w naszym kraju jest krucho. Świadczy o tym fakt, że jeszcze stosunkowo dużo osób trafia do szpitala w ostrej fazie zawału serca, kiedy w zasadzie loterią jest szansa na pomoc, albo śmierć.

Wybierz kategorię