(© MZD Bielsko-Biała)

Pomarańczowe stacje do naprawy rowerów wyposażone w zestaw kluczy i pompkę zostały zamontowane w Bielsku-Białej.

Pomarańczowe stacje do naprawy rowerów pojawiły się przy ścieżce rowerowej wokół lotniska w Aleksandrowicach oraz przy ulicy Tartacznej. Jak informują przedstawiciele Miejskiego Zarządu Dróg, rowerzyści dzięki nim mogą np. napompować koła lub dokonać drobnych napraw korzystając z bogatego zestawu kluczy, jaki znajduje się w stacji.

O takie m.in. rozwiązanie postulował niedawno bielski radny Marcin Lisiński, który zaproponował, by w rejonie bielskich Błoni powstały stanowiska, na których rowerzysta mógłby umyć lub naprawić swój sprzęt. Jak poinformował Henryk Juszczyk, pełnomocnik prezydenta Bielska-Białej ds. społecznych, stanowisko do mycia i naprawy rowerów powstanie w rejonie dolnej stacji kolejki linowej na Szyndzielnię w ramach przebudowy al. Armii Krajowej w 2018 r.

Do tego czasu ma być gotowa górska trasa rowerowa łącząca Szyndzielnię z Kozią Górą.

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!