Jeżyk Tuptuś wygrał plebiscyt na Super Zwierzaka 2014 w woj. śląskim. Drugie miejsce zdobył husky Niko, a trzecie piesek Tiamo. Dziękujemy wszystkim trzystu pięćdziesięciu ośmiu uczestnikom plebiscytu na Super Zwierzaka 2014. Zobaczcie dziesięć Super Zwierzaków 2014 w woj. śląskim.

W plebiscycie Super Zwierzak 2014 łącznie udział wzięło 358. zwierzaków. Zwycięzca plebiscytu otrzyma bon o wartości 300 zł do wykorzystania w sieci sklepów zoologicznych Leopardus. Zwierzaki, które zajęły miejsce drugie i trzecie także zostaną nagrodzone. Super zwierzak, który zajął drugie miejsce otrzyma bon o wartości 200 zł, a trzeci 100 zł. Laureaci plebiscytu, którzy zajęli miejsce czwarte oraz piąte otrzymają niepowtarzalne t-shirty z logo naszemiasto.pl.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom i zwierzakom plebiscytu Super Zwierzak 2014.

SUPER ZWIERZAK 2014 - 358. ZWIERZAKÓW

Z regionu

Komentarze (23)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Ejms (gość) (mucka)

Nie są. Pod ochroną są jeże europejskie, które można spotkać w naszych lasach. Pigmejskie jeże afrykańskie, zwane też białobrzuchymi można trzymać w domu, w Polsce istnieje wiele hodowli tych zwierząt.

Krecik

do Zenon- do mojego domu wiosną tego roku przyszedł rudy kocur, wolałem na niego różnymi popularnymi imionami jakie zazwyczaj ludzie nadają kotom a on nic! ale za wolałem Karol i on (kot)zareagowal wiec nie mówcie tu co niektórzy ze kot to "głupie zwierze one chodzą własnymi drogami , ale mają kontakt z człowiekiem, tylko trzeba znać ich naturę, a nie tak mówić stereotypowo

Dr.LouBitch (gość) (Ralph)

Ty chyba też masz inteligencję rybki akwariowej! Wypisujesz takie bzdury, że aż oczy szczypią.
Koty są bardzo inteligentnymi stworzeniami, przywiązują się do właściciela (oczywiście jeżeli są przez niego właściwie traktowane) i jak napisał @irasiad@ traktują człowieka jak równego sobie partnera, a nie Pana, na którego zawołanie biegną!
A tu masz filmik (chyba większości już znany) o kotce broniącej ludzkiego dziecka przed atakiem psa https://www.youtube.com/watch?v=CEM76PvrYIA
Nie masz pojęcia o kociej naturze i psychice to nie siej fermentu bo tylko się ośmieszasz. :P

Lekarz weterynarii (gość) (Ralph)

Nawet ty jako istota teoretycznie najwyzsza dajesz sie wykorzystywac czlowiekowi. Prawda niestety jest taka ze kot nie tylko wyglada jak inny kot o czym nie wiedza wlasciciele zagubionych kotow, ale rowniez jest jedynie cwany bo jak kazde inne proste zwierzatko wie gdy jest glodny i chce kupke:) Nie mozna ich porownywac do psow niestety bo to smieszne. Koty z cala miloscia do zwierzat niestety pod wzgledem inteligencji sa jak jaszczurka. - to wylacznie zwykly instynkt.

Ralph (gość) (irasiad)

Hahaha:) widziales kota ratujacego poszkodowanego czlowieka? A moze kota przewodnika? Psa do krowy porownujesz? Bardzo smieszne:) koty inteligentne sa wtedy gdy im sie poszelata paczka kiti kat... Wtedy przychodza gdy czegos chca - glaskania, picia, wypuszczenia z domu i kiti kat:) Nie opowiadaj bzdur bo rybki w akwarium potrafia to samo a inteligentne nie sa wcale!

irasiad (gość) (Zenon)

Co ty wiesz o kotach!,kot nie traktuje cie jako pana,tylko równego sobie!!,jak chce to przychodzi i się bawi,jak nie ma ochoty to nie,koty są bardzo inteligentne,pies na tle kota wypada trochę marnie jak koń czy krowa dają się wykorzystywać przez człowieka.

MK (gość)

smieszna jestes,teraz piszesz Kolesiostwo a na Niko jechalas jak na jego wlascicieli, twoim faworytem byl jezyk a teraz nagle to sciema???