W bielskiej Galerii Sfera trwa kiermasz świąteczny. Na siedmiu stoiskach w pasażu galerii I znajdziemy najbardziej wyszukane ozdoby świąteczne, artykuły dekoracyjne, ręcznie malowane bombki, drewniane zabawki, rośliny świąteczne – małe iglaki i „gwiazdy betlejemskie”, a nawet miody pitne. Wprost od „aniołka” można kupić sianko na wigilijny stół oraz opłatki.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
– Moda to nie tylko ubrania lub wnętrza – mówi jedna z właścicielek stoiska w Sferze. – Ozdoby świąteczne: stroiki, świece, obrusy także podlegają sezonowym modom. W ostatnich latach w mieszkaniach, ubraniach oraz ozdobach świątecznych dominował fiolet. W tym roku popularne są ciepłe kolory zwłaszcza pomarańcz i złoto oraz stroiki montowane na talerzach lub przeźroczystych paterach. Taki stroik stworzony z żywej choiny umieszczony w specjalnej gąbce zachowuje świeżość nawet przez 3 tygodnie.


Od ubiegłego roku popularnością cieszą się duże bombki - stojaki, które ozdabiają wnętrza zamiast stroików. Na bombkach pojawiają się ozdobne motywy roślinne, zimowe pejzaże lub osobiste dedykacje, pisane na zamówienie na miejscu. Takie bombki można zamówić na kiermaszu w Sferze. Innym popularnym w tym roku motywem jest anioł jako element dekoracyjny lub figurka gipsowa, ceramiczna


Kiermasz świąteczny w Sferze potrwa do Wigilii, natomiast na parkingu przy galerii I można kupić choinki. Od czwartku, 16 grudnia rusza tam też sprzedaż fajerwerków.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!