SYLWESTER 2018 z Polsatem na Stadionie Śląskim. Kto wystąpi w Chorzowie? [GWIAZDY]

Sylwester z Polsatem 2018/2019 odbędzie się na Stadionie Śląskim w Chorzowie, to już potwierdzone. A kto wystąpi na tym Sylwestrze? Wiemy już kto się pojawi na scenie! Kliknij w "zobacz galerię" i sprawdź.

mz

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

10.12.2018, 20:12

stadion dla chuja a nie dla ruchu

10.12.2018, 12:41

Jedyny interesujący artysta to Michał Szpak, reszta to nic ciekawego, Rodowicz powinna już sobie odpuścić (dawno) i przejść na emeryturę.

09.12.2018, 11:09

Kopia! czyli jest tak jak juz pisałem,koperty w dłon i załatwiamy wszystko.Tak włąsnie to wyglada.
Obojetnie czy to ochojec czy plac za Muzeum Ślaskim.

08.12.2018, 21:44

"Mieszkańcy Katowic wygrali potyczkę z urzędem w sprawie budowy bloków. Przeciwni inwestycji mieszkańcy zaskarżyli decyzję prezydenta do SKO i są już tego efekty. Urząd z powodu braku podstawowych informacji, niedokładnych opisów budynków w dokumentach musi powtórzyć całą procedurę. http://katowice.wyborcza.pl/katowice/7,35063,24251538,mieszkancy-katowic-wygrali-potyczke-z-urzedem-w-sprawie-budowy.html
Na dodatek prawo zmusiło prezydenta Katowic po pytaniu wyborców ujawnić listę darczyńców pieniędzy na kampanię wyborczą i było rak jak wszyscy przypuszczali - lwią część datków wpłaciły wielkie firmy deweloperskie i inne związane z inwestycjami w mieście.
A pan prezydent decyzjami się jedynie odwdzięcza darczyńcom.
Czy w Chorzowie mamy podobną sytuację ( min. chodzi o budowę osiedla w parku)?

Wystąpmy do Kotali o listę darczyńców!!! "

08.12.2018, 18:07

"Protest przeciwko budowie dużego osiedla w Parku Śląskim
• Organizatorzy: Ratujmy Park Śląski i Niezależny Chorzów

Czwartek, 20 grudnia 2018 o 09:00 – 12:00
Urząd Miasta Chorzów
Rynek 1, 41-500 Chorzów
Pokaż mapę

Zaproszenie od: Nasz Park

Jeżeli chcecie jeszcze zobaczyć Park Śląski, spacerować po nim razem z dziećmi, czy wnukami, pooddychać świeżym powietrzem, podziwiać zwierzęta tam żyjące i pokazać dzieciom różne występujące w parku gatunki roślin, to przyjdźcie 20 grudnia pod urząd !!! Nie pozwólmy na zniszczenie parku. Prezydent Katowic, radni Katowic, Siemianowic zdecydowanie sprzeciwili się budowie osiedla. Teraz wszystko zależy od Kotali i radnych Chorzowa."

08.12.2018, 14:30

super ze sylwester w Chorzowie. Miasto Chorzow zasluguje na tego sylwestra jak i na NOWY STADION DLA RUCHU!!!!!

08.12.2018, 01:04

Juz nie moge sie doczekac😁 szpaka i farny ale do tego duetu brakuje sarsy i bylo by idealnie❤

07.12.2018, 22:42

dlaczego wszystko podajecie na tych pierd*nych slajdach

07.12.2018, 21:16

Też mi gwiazdy 1 z PZPR-u
2 z PiS-ego Raju

07.12.2018, 14:38

Prawdziwi artyści ... szczególnie ten z wysokim czołem 😁😁

07.12.2018, 14:35

Może pomyślą o śląskim akcencie?

07.12.2018, 14:33

No i nareszcie prawdziwi artyści nie to co w Warszawie!!!

07.12.2018, 13:03

Szkoda tych ogromnych pieniędzy, na takie pseudo gwiazdki. Żenada i niczym nie uzasadniona rozrzutność. Ciekawe jak będzie wyglądał stadion po tej imprezie i jak długo trzeba go będzie remontować.

07.12.2018, 12:48

Impreza dla pustakow i gimbusow.

07.12.2018, 12:04

co to ma byc