Chcesz się uczyć prościej i szybciej? Sprawdź VocApp – innowacyjne fiszki dzięki którym wykorzystasz każdą chwilę wolnego czasu na skuteczną naukę.

Na rynek polski wchodzi VocApp - nowe rozwiązanie umożliwiające naukę za pomocą fiszek, przygotowanych specjalnie na urządzenia mobilne, wzbogacone w funkcjonalności ułatwiające przyswajanie wiedzy:

- VocApp opiera się na naukowo sprawdzonym sposobie na zdobywanie i przyswajanie wiedzy

- VocApp korzysta z najnowocześniejszych technologii mobilnych umożliwiających efektywną nauki w miejscach, w których nie sprawdzają się metody tradycyjne (np. w podróży)

- VocApp udostępnia narzędzia, które umożliwią szybki dostęp do szerokiego zakresu materiału edukacyjnego pozwala też na przygotowanie własnych materiałów przez użytkownika

E-usługa świadczona jest za pomocą strony pl.vocapp.com oraz aplikacji mobilnych VocApp na najpopularniejszych platformach mobilnych (Android, iOS).

Dla pełnego wykorzystania możliwości płynących z VocApp należy zainstalować na urządzeniu mobilnym aplikację dostępową i założyć konto na stronie pl.vocapp.com. Poza możliwością łatwego zdobywania wiedzy za pomocą pakietów fiszek mobilnych - stworzonych przez użytkownika, zakupionych pakietów fiszek lub pakietów fiszek ze społeczności, stworzonych przez innych użytkowników VocApp posiada zaawansowany system powtórek przerobionego materiału. Jest zaopatrzony także w warstwę audio, a aplikacja współpracuje z głośnikiem lub słuchawkami urządzenia mobilnego.

Dodatkowo do VocApp wprowadzono możliwość importu fiszek za pomocą automatycznego mechanizmu z dostępnych źródeł, np. wprowadzonych dokumentów tekstowych w popularnych formatach, a także analizę i wyodrębnienie treści ze skanów lub zdjęć materiałów źródłowych. Ponadto aplikacja umożliwia sterowanie programem za pomocą komend głosowych.

Po 30 dniowym okresie testowym, istnieje możliwość kontynuowania korzystania z podstawowych funkcji e-usługii VOCAPP w wersji free, albo przedłużenia pełnego dostępu za 29 zł miesięcznie lub 169 zł rocznie.
Projekt "Stworzenie innowacyjnego systemu mobilnej nauki pamięciowej" jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. Dotacje na innowacje.Nauka

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!