W czwartek nastąpi oficjalne przedstawienie kandydata Prawa i Sprawiedliwości na Urząd Prezydenta Miasta Bielska-Białej - poinformowało w poniedziałek przedstawiciele biura posła Stanisława Szweda.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
W kuluarach można usłyszeć, że kandydatem PiS na fotel prezydenta Bielska-Białej będzie 35-letni Przemysław Drabek, obecnie wiceprzewodniczący Rady Miejskiej.
- Takiej informacji panu nie udzielę - mówił środę Drabek pytany wprost, czy będzie kandydował. Przyznał, że jego kandydatura jest rozważana, ale ostateczne decyzje zapadną w właśnie w tym tygodniu.

Konferencja, na której PiS przedstawi swojego kandydata odbędzie się w czwartek 4 września o 10.30.

Wiadomości

Komentarze (6)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

bb (gość)

Masz lepszą. PO się boi przegrać to nie wystawi nikogo, tylko poprze obecnego. SLD i partia Korwina to strata głosów, inni co by mogli to nie startują. Więc pozostaje Pani zagłosować na 4 kadencje 73 letniego! obecnego prezydenta. To ile on będzie miał na koniec 77? Emerytura w Polsce jest od 67 roku. Więc jak to jest. Fajnie brać jedno i drugie. Razem ponad 200tys. Żyć - umierać trudno.