Czterdziestoletni kierowca mercedesa zginął w wypadku, do którego doszło dzisiaj około 9.30 w Bielsku-Białej na drodze S-1 (na jezdni w kierunku centrum miasta).

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
- Z naszych ustaleń wynika, że kierowca osobowego mercedesa w trakcie wyprzedzania ciężarówki zahaczył tylnym, prawym narożnikiem o lewy, przedni narożnik ciężarówki. Uderzył w barierę energochłonną, a następnie wpadł pod samochód ciężarowy. Podczas koziołkowania kierowca mercedesa wypadł z pojazdu - informuje Eliwra Jurasz, rzecznik bielskiej policji.

Mężczyzna zmarł w czasie reanimacji w szpitalu. Ruch w miejscu zdarzenia był zablokowany przez ponad godzinę.

Zaledwie godzinę później w Świętoszówce na drodze S-1 na tym samym pasie ruchu doszło do kolejnego wypadku. Kierowca volkswagena sharana najechał na tył stojącego w korku pojazdu marki bmw, który utworzył się w związku z wcześniejszym wypadkiem. Pasażerka volkswagena została ranna. JAK

Komentarze (5)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

maja (gość)

jechałam tą drogą, byłam tam 5 min po wypadku dobrze że nie jechałam 130km/h bo też bym mogła mieć wypadek... Straszne...

Szumi (gość)

Radar tu nic nie da kolego nabijać kasę zawsze mogą nowe radary są zrobione na zarabianie nie poprawę bezpieczeństwa

max (gość)

Ruch drogowy wymaga stałego nadzoru i kontroli. Tak dzieje sie w całej Europie na zachód od rz. Odry. Polska policja drogowa istneje tylko w radio lub w telewizji gdzie głośno mówi o ich cylkicznych akcjach. W poniedziałek drogówka robi akcję a we wtorek giną ludzie. I tak na zmianę. Inspeckcja Transportu Drogowego już teraz odczuwa brak etatów, a jeszcze na dnach uruchomi obsługę fotoradarów. Pozostałe służby posiadające uprawnienia do kontroli ruchu drogowego funkcjonują praktycznie na papierze. Jak więc ma być bezpiecznie na drogach?

~jurazbb (gość)

Polskie drogi coraz lepsze a wypadków coraz więcej, bo nie potrafimy poruszać się po nowoczesnych drogach / A, S/ , gdzie można rozwijać dużą prędkość, a umiejętności mizerne! Wypadki to wina szaleńców i potencjalnych "samobójców", niedouczonych kierowców !!!