IRIDUM ODSZKODOWANIA BIELSKO-BIAŁA

Rozpoczęty przez Magda Huczek,

Magda Huczek

Magda Huczek

witam, korzystalam z uslug tej firmy i jestem bardzo zadowolona z prowadzonego postępowania. Niski procent (18 +vat), inne firmy proponowaly mi 20 i więcej, szybkie i sprawne zakończenie sprawy. Jeśli ktoś się zastanawia to polecam! mag.huc@wp.pl

• borysm1111

borysm1111

Jestem zadowolony z dzialan prowadzonych w mojej sprawie przez Iridum. Szybko i bez zbędnych problemów otrzymałem swoje pieniądze. Kwotowo więcej niż sądziłem na poczatku. Polecam.

• magda iwinska

magda iwinska

profesjonalna firma ze stalym wsparciem kancelarii adwokackiej, co skutkuje duzymi odszkodowan nawet bez sądu

• wojtek bialy

wojtek bialy

Zaufałem im i nie zwiedli mnie. Maja bieglych, prawnikow, lekarzy, psycholog. Dzialaja kilka lat na rynku. Pomoc i niezła kasa

• jackobd

jackobd

załatwiałem przez Iridum szkode osobową i rzeczową, podczas wypadku zniszczeniu uległ mój telefon i okulary. Co do złotówki po 4 miesięcznej batalii odzyskali to co utraciłem, moje pisma do Warty nie przynosiły żadnego rezultatu. Jestem bardzo zadowolony z ich działania, kosztem 20 % odzyskałem pieniądze i spokój. Polecam w szczegolnosci osobom mającym problemy z wypłatą odszkodowania.

• kamac321

kamac321

Polecam za szybkość i skuteczność w działaniach, po 2 miesiącach od wypadku dostałam spore pieniądze mimo tego że praktycznie mój uraz ograniczył się do skręcenia odcinka szyjnego kręgosłupa. Teraz czekam na pieniążki z ugody, którą podpisałam bo dalej się nie lecze. Co jeszcze, procent wynegocjowalam sobie niższy niż proponował mi Pan Daniel Bargiel na poczatku, w efekcie 18 %. Później stwierdziłam że to bardzo mało jak za trud i pracę włożoną w walczenie o moje pieniądze. Przedstawiciel poswięcił mi godzinę, wszystko dokładnie omówił, zaznaczył na co powinnam zwrócić uwagę przy leczeniu, nie sądziłam że rachunki z apteki zostaną mi zwrócone. Kolejny kontakt już z przedstawicielkami biura równiez bardzo sympatyczny, rzeczowo i klarownie tłumaczono mi postępowanie mimo moich upierdliwych telefonów :) liczyłam że zamkniemy sprawę w miesiąc tymczasem mija już trzeci ale wydaje mi się że warto było skorzystać.

• goshiw

goshiw

Polecam, Pani ktora zajmowala sie moja sprawą sama pracowala kiedys w towarzystwie ubezpieczeniowym, wiec od "środka" wiedziała jak zająć się moją sprawą. Rzetelnie wytłumaczyla mi krok po kroku całą procedurę. Dziś jestem już po rehabilitacji, a pieniądze z odszkodowania pomogły mi przetrwać okres, gdzie na skutek wypadku stracilam prace. Życzliwi i rzetelni ludzie! Polecam i będę polecać. Małgorzata W.

• boczar66

boczar66

Umowe podpisywalem w biurze zeby zobaczyc czy firma w ogole istnieje i co mi oferuje. Okazalo sie ze podpisujac umowe w biurze moglem negocjować procent. W efekcie te 15 % okazaly sie i tak za mala prowizja za dzialanie Iridum. W ciagu kilku miesiecy ( ciagnelo sie to okrutnie) wyslali chyba z 5 pism ponaglających towarzystwo, bo odkąd wyplacili pierwsza kwote to cisza. Wywalczyli dla mnie bardzo korzystne warunki ugodowe bo do sądu iść nie chcialem, pieniadze zobaczylbym po 2 latach. A a tak dzis, 8 miesiecy po wypadku mam pieniadze i odzyskuje zdrowie. Polecam Kancelarię Iridum odszkodowania. Rafał.

• bartmis333

bartmis333

Ja jestem glownie zadowolony z jakosci obslugi i wysokosci odszkodowania. Co do szybkosci to troche to trwalo. Ogolnie OK.

• justa9088

justa9088

Do Iridum trafiłam z polecenia koleżanki. Podpisałam z nimi umowę w biurze, dowiedziałam sie co dalej robić po wypadku. Wypadek nie był duży, ale otrzymałam odszkodowanie już po 3 tygodniach od podpisania umowy. Działają szybko. Jestem bardzo zadowolona i na pewno bede polecac ich dalej :)

• martinbenny78

martinbenny78

Ja tez bylem klientem tej firmy, uwazam ze postepowanie co prawda trwalo dlugo ale bylo adekwatne do moich cierpien i poniesionych strat, a wyplacona suma odszkodowania przez Hestię rekompensuje mi w calosci przewleklosc postepowania. Polecam i namawiam do skorztystania z uslug Iridum, samemu mozna zginąć w gąszczu papierow.

Dodaj swoją odpowiedź

Użytkownik niezalogowany

Witryna korzysta z plików cookies oraz informacji zapisywanych i odczytywanych z localStorage, aby dopasować interesujące treści oraz reklamy. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki, w szczególności w zakresie cookies, oznacza, że pliki będą umieszczane na urządzeniu końcowym. Możesz zmienić ustawienia przechowywania i dostępu do cookies i localStorage używając ustawień przeglądarki lub używanego urządzenia. Szczegóły w Polityce Prywatności.

Zamknij