Wybierz region

Wybierz miasto

  Paweł Domagała 1984 TOUR

  Bielskie Centrum Kultury - Dom Muzyki
  Bielsko-Biała, ul. Juliusza Słowackiego/27

  18:00 Czwartek, 6 grudnia

  Aktor i piosenkarz. Ukończył Akademię Teatralną im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie (2007 r.).

  Paweł Domagała to jeden z najbardziej rozpoznawanych aktorów młodego pokolenia. W jego dorobku znajduje się wiele ról teatralnych, serialowych, a także filmowych. Aktor znany jest m.in. z serialu "O mnie się nie martw", filmów "Miasto z Morza", "Wkręceni", "Wkręceni 2" i "Dzień dobry kocham cię".
  Nie każdy jednak wie, że drugą największą pasją Pawła oprócz aktorstwa jest muzyka. Pisze i wykonuje swoje piosenki od wielu lat, spełniając się w artystycznie również na tym polu.

  Jesienią 2016 roku ukazał się długo wyczekiwany debiutancki album Pawła Domagały pt. „Opowiem Ci o mnie”. Płyta trafiła do serc szerokiego grona odbiorców, osiągając status Złotej Płyty. Koncerty promujące album, których od daty premiery Paweł zagrał już kilkadziesiąt, również cieszyły się ogromnym powodzeniem. Bilety najczęściej były wyprzedane na wiele dni przed datą wydarzenia.

  Zachęcony sukcesem pierwszego albumu, Paweł rozpoczął z zapałem prace nad kolejnym krążkiem. Nowe wydawnictwo ukaże się 16 listopada i będzie nosić tytuł: “1984”. Na płycie znajdzie się 12 premierowych piosenek, album promuje piosenka “Weź nie pytaj”

  W dniu premiery płyty rozpocznie się trasa koncertowa “1984 TOUR” promująca to wydawnictwo.

  Paweł Domagała
  6 grudnia godz. 18:00 - 20:00
  Bielsko-Biała, Bielskie Centrum Kultury Dom Muzyki

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Pacjencie! Czy znasz swoje prawa?