Galeria SFERA

avatarGaleria SFERA

Bielsko-Biała

II Inwazja FoodTrucków pod SFERĄ! Znajdź swój smak w weekend 21 – 23 kwietnia.

2017-04-19 16:18:21

Po pysznej, tradycyjnej, świątecznej kuchni czas na zupełną odmianę. W weekend 21-23 kwietnia Galeria SFERA zaprasza wszystkich miłośników FoodTrucków oraz amatorów potraw z różnych zakątków świata na kolejną edycję wyjątkowej uczty smaków. Ponad 20 samochodów pojawi się na parkingu przed galerią, oferując mieszkańcom Bielska m.in. amerykańskie hot-dogi, burgery, kuchnię Tex-Mex czy azjatyckie pierożki Dim Sum.

W trakcie weekendu, pod SFERĄ, spróbować będzie można także kultowych Belgijskich Frytek oraz uwielbianej przez wszystkich naturalnej lemoniady JOHN LEMON z Katowic. Na miłośników słodkich smaków czekać będą m.in.: Bąbelkowe Wafle - zupełna nowość tego sezonu, a także Owoce w Czekoladzie, czy pyszne słodkie Churros prosto ze słonecznej Hiszpanii! W Strefie Piwnej spotkamy z kolei markę Tichauer - subtelne piwo typu Lager które idealnie komponuje się z serwowanymi na imprezie potrawami.

FoodTrucki będą dostępne w piątek od 17.00, a w weekend od godziny 12.00. W niedzielę, między 17.00, a 18.00. zaplanowano także Bielskie Mistrzostwa W Jedzeniu Na Czas, w kategoriach: BURGER, HOT-DOG i NAJOSTRZEJSZE DANIE TEX-MEX.  Na zwycięzców czekają puchary oraz uznanie publiczności!

-To już kolejna edycja popularnej inwazji FoodTrucków pod naszą galerią. Jest to okazja do spróbowania potraw
z najróżniejszych zakątków świata, znalezienia nowych ulubionych smaków, a przede wszystkim spotkania
z przyjaciółmi i świetnej zabawy
– podkreśla Magdalena Wawrzyniak, menadżer ds. marketingu Galerii SFERA. Popularność furgonetek z roku na rok rośnie. W dużej mierze jest to zasługa jakości serwowanych posiłków. Każdy dostawca jest wyspecjalizowany w jednym rodzaju dań. Ponadto są one zawsze świeże, bo w budkach nie mam miejsca na długie przechowywanie produktów – dodaje Magdalena Wawrzyniak.

Pełna lista FoodTrucków, które będzie można spotkać pod Galerią SFERA:
PICKUP BURGER
Mono Burger Food Truck
Szarpnij Wieprza
Burger Slow Food
Easy RiderEl Cartel
Fabryka Frytek
Przystanek Ogień i Dym
Azja w Bule
Pan Bulwa
Robimy Pierogi
Choco Kebab Śląsk
BOOM BOMB Waffle
Fragola - Owoce w Czekoladzie
Wusztzkarry
Zapiexy
Real Greek
Lubish Langosh
Gruba Ryba Food Truck
UNICO Food Truck
The Dumplings food truck
POT SPOT Foodtruck
JOHN-LEMON POLSKA
Tichauer - Strefa Piwna 

Jesteś na profilu Galeria SFERA - stronie mieszkańca miasta Bielsko-Biała. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.