Galeria SFERA

avatarGaleria SFERA

Bielsko-Biała

REY CEBALLO W Bielsku-Białej

2017-08-02 12:39:41

Pogoda zdaje się śledzić i dopasowywać do harmonogramu Letniej Sceny Sfery. Zapowiadane ciepłe dni świetnie komponują się z tematyką najbliższego koncertu na Placu Bolka i Lolka w Bielsku - Białej. Rey Ceballo & Tripulacion Cubana zabierze nas w niezwykłą podróż po różnorodnych odsłonach muzyki kubańskiej. Posłuchamy, jak brzmi m.in, cha-cha-cha, salsa, timba, latin-pop i latin-jazz w rdzennym wydaniu wyspiarskim. Miłym zaskoczenie mogą być porywające, latynoskie aranżacje największych hitów radiowych ostatnich lat. Podczas koncertu na scenie nie zabraknie też bielskich akcentów.

To nie pierwszy raz, kiedy Rey Ceballo występuje przed bielską publicznością. W ubiegłym roku koncert
pochodzącego z Santiago de Cuba pianisty, kompozytora i producenta muzycznego przyciągnął tłumy. W ramach festiwalu Letnia Scena SFERY, już 4 sierpnia wraz ze swoim projektem Tripulacion Cubana wróci do nas z dobrze znanymi rytmami. Bielska publiczność będzie miała także okazję, jako jedna z pierwszych w Polsce, usłyszeć zupełnie nowe kompozycje grupy, które niebawem znajdą się na ich pierwszej płycie. Na scenie nie zabraknie też bielskich akcentów. Muzykom towarzyszyć będą utalentowane tancerki - Joanna Sieja oraz Anna Kurowska - które są nauczycielkami tańca, w bielskim Studio Tańca South Motion.

Jesteś na profilu Galeria SFERA - stronie mieszkańca miasta Bielsko-Biała. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.