Dodaj zdjęcie profilowe

avatarKuba

Bielsko-Biała

Rodzinnie świętują w Europie Centralnej

2017-05-27 15:01:06

27 i 28 maja trwa rodzinne świętowanie w Europie Centralnej. Na małych i dużych czekają m.in. metamorfozy, niezwykłe warsztaty prowadzone przez mistrzów z Kolejkowa czy wiele innych niespodzianek a także promocje w dobrej cenie.
– W tym roku łączymy świętowanie Dnia Dziecka i Dnia Matki, zapraszając mieszkańców Śląska na weekend pełen rodzinnych niespodzianek – mówi Katarzyna Lenartowicz, dyrektor Europy Centralnej. – Każdy znajdzie u nas coś dla siebie, bo 27 i 28 maja czekają spotkania z wizażystkami, warsztaty modelarskie oraz okazja do testowania gier edukacyjnych. Dodatkowo, w sobotę zapraszamy na warsztaty kulinarne, zaś w niedzielę na czytanie najpiękniejszych bajek, które z pewnością zainteresują najmłodszych. Pomogą nam w tym aktorzy Teatru Miejskiego w Gliwicach.
Przez dwa dni z myślą o paniach Douglas przygotował akcję z metamorfozami. Ekspertki z perfumerii pomogą nie tylko w odpowiednim doborze kosmetyków, podkreślających urodę każdej z uczestniczek. Wykonają także bezpłatny makijaż, który zachwyci podczas spotkań w gronie bliskich czy znajomych. Rodzinny weekend nie może obyć się bez Kolejkowa – czyli największego w Polsce świata miniatur z makietami kolejowymi, który działa w Europie Centralnej. Tym razem modelarze zaproszą maluchy do wspólnego tworzenia postaci, jakie potem mogą trafić na ekspozycję. Efekty prac małych modelarzy będzie można zabrać również ze sobą do domu. Wiele niespodzianek czeka także na miłośników technologii. Przygotował je podczas zbliżającego się weekendu salon Cortland, w którym sprawdzimy swoje siły na specjalnych stanowiskach do testowania iPadów i gier edukacyjnych OSMO.

Jesteś na profilu Kuba - stronie mieszkańca miasta Bielsko-Biała. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.