MKTG NaM - pasek na kartach artykułów

60. Międzynarodowe Targi Budownictwa „JESIEŃ 2022” w Bielsku-Białej już 23 - 25 września. Warto tam być!

oprac. MOKR
Podczas targów zaprezentowane zostaną m.in. nowe materiały, produkty czy rozwiązania technologiczne
Podczas targów zaprezentowane zostaną m.in. nowe materiały, produkty czy rozwiązania technologiczne Fot. 123RF
Jesienna edycja Targów Budownictwa w Bielsku-Białej w tym roku będzie wyjątkowa - jest to 60. jubileuszowa edycja targów powiązana z 30-leciem działalności Biura Promocji i Wystaw Astra w organizacji targów. W targach weźmie udział ponad 200 wystawców, co świadczy o tym, że targi odgrywają ważną rolę w promocji ofert firm oraz są niepowtarzalną okazją do zaprezentowania nowych materiałów, produktów czy rozwiązań technologicznych

- Szczególnie teraz, po dwóch latach ograniczeń związanych z pandemią, rynek udowadnia, że bezpośrednia prezentacja, możliwość porównania wielu podobnych produktów i ofert, rozmowy z przedstawicielami firm, gdzie inwestor jest w centrum zainteresowania wystawców są niezwykle cenne. Targi dalej pełnią ważną funkcję poznawczą, informacyjną i są miejscem, gdzie dokonuje się wielu wyborów związanych z inwestycjami osób prywatnych i instytucjonalnych - mówią organizatorzy 60. Międzynarodowych Targów Budownictwa „JESIEŃ 2022”.

Warto budować nowocześnie

Prestiżowa, największa w południowej Polsce impreza targowa, prezentuje najnowsze technologie wiodących producentów i zapewnia przegląd rozwiązań dla podniesienia jakości i komfortu zamieszkania oraz usprawnienia procesu budowy. Temat przewodni targów to „Buduj Nowocześnie”.

Warto wiedzieć, że równolegle będą się odbywać 24. Targi Technik Grzewczych i Oszczędności Energii Instal System 2022, które w obecnej sytuacji energetycznej kraju i Europy prezentują wiele przydatnych nowości, rozwiązań i propozycji w zakresie ograniczania zużycia energii i obniżania kosztów eksploatacji budynków.

Oszczędzanie energii, pozyskiwanie jej ze źródeł odnawialnych, stosowanie energooszczędnych, ekologicznych materiałów i technologii budowlanych przyjaznych dla środowiska, w którym żyjemy - to światowy trend, którego nie da się już odwrócić ani cofnąć, dlatego warto odwiedzić Halę pod Dębowcem i skorzystać z dostępnej na targach oferty w tym zakresie oraz uzyskać najnowsze informacje od obecnych na stoiskach profesjonalistów.

Po raz pierwszy na targach zorganizowana zostanie Wystawa Domów Prefabrykowanych i Modułowych.

Jest to specjalna ekspozycja z prezentacją dostępnych na rynku nowoczesnych technik szybkiego budowania domów. Dzięki temu przybliżone zostaną zwiedzającym możliwości sprawnej realizacji inwestycji w najnowszych, energooszczędnych technologiach.

W trakcie targów, w dniach 24 i 25 września, odbędzie się Śląska edycja Dnia Otwartego Inżyniera Budownictwa.

Inżynierowie budownictwa zapraszają na bezpłatne konsultacje z zakresu m.in. procedur związanych z budową, przebudową i remontem domu, wyborem kierownika budowy, a także odpowiednim doborem materiałów i technologii.

Z kolei na stoisku Stowarzyszenia Specjalistów Robót Wykończeniowych będą przez trzy dni przeprowadzane pokazy i prezentacje, jak sobie poradzić z wieloma problemami przy samodzielnych pracach wykończeniowych.

Bardzo ciekawie zapowiada się Seminarium Dom Ciepły i Przyjazny, które odbędzie się w drugim dniu targów - 24 września o godz. 12.00. Uczestnicy znajdą tam bogatą wiedzę, najnowsze przepisy prawne, efektywne rozwiązania techniczne (obowiązuje rejestracja, ilość miejsc jest ograniczona).

Organizatorzy polecają także Strefę Porad Technicznych i Dotacyjnych, gdzie specjaliści i eksperci pomogą budującym rozwiązać niejeden problem, w tym m.in., jak uzyskać dofinansowanie dla swojej inwestycji.

Targi to doskonała okazja do poznania i porównania wielu ofert oraz cen, zasięgnięcia opinii i porad ekspertów, pogłębienia wiedzy na temat aktualnych, najnowocześniejszych rozwiązań budowlanych i grzewczych.

Dla zwiedzających organizator targów z okazji ich jubileuszu oraz 30-lecia działalności firmy przygotował Pakiet Powitalny wręczany przy wejściu na targi w punktach kasowych.

Ważne informacje

Jesienne targi zaplanowano 23 - 25 września 2022 r.

* Miejsce targów - Bielsko-Biała, Hala pod Dębowcem przy ul. Karbowej 26,

* Targi są udostępnione dla zwiedzających:

- 23 i 24 września w godzinach: 10.00 - 18.00; - 25 września w godzinach: 10.00 - 16.00. Wstęp na targi - 10 zł,

* Bezpłatne parkingi obok Hali Wystawowej,

* Na targach jest czynne Przedszkole targowe - „Klub Małego Budowlańca”, gdzie można pozostawić maluchy pod fachową opieką,

* Więcej informacji o targach na: targibielskie.pl.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Zastrzeż PESEL - Pismak przeciwko oszustom

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na bielskobiala.naszemiasto.pl Nasze Miasto