Alimenciarze z woj. śląskiego. Szuka ich policja. Widziałeś ich? [cz. 2]

RED
Rozpoznajesz kogoś? Informacje o poszukiwanych są z dnia 18 czerwca 2020. Kliknij w kolejne zdjęcie
Rozpoznajesz kogoś? Informacje o poszukiwanych są z dnia 18 czerwca 2020. Kliknij w kolejne zdjęcie Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach
Alimenciarze z woj. śląskiego poszukiwani przez policję. W naszej galerii zdjęć są osoby z woj. śląskiego poszukiwane przez jednostki KWP w Katowicach za uchylanie się od płacenia alimentów na członków swojej rodziny. Rozpoznajesz kogoś? Zgłoś to policji. Kliknij w „zobacz galerię".

Zebrany materiał pochodzi ze strony slaska.policja.gov.pl, dostęp dnia 15 czerwca 2020 roku.

Alimenciarze z woj. śląskiego. Szuka ich policja. Widziałeś ich?

Osób, które nie płacą alimentów na swoich bliskich i są poszukiwane przez jednostki policji w województwie śląskim, jest bardzo wiele. W drugiej części naszej galerii zdjęć, niektóre z nich.

Art. 209 § 1a KK: „Jeżeli sprawca czynu określonego w § 1 naraża osobę uprawnioną na niemożność zaspokojenia podstawowych potrzeb życiowych, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2".

Rozpoznajesz kogoś? Jak najszybciej zgłoś to jednostce policji prowadzącej sprawę (w poszczególnych opisach zdjęć jest podany kontakt telefoniczny i mailowy do jednostki). Informacje o poszukiwanych są z dnia 15 czerwca 2020. Kliknij w „zobacz galerię".

Sonda - Czy Polacy chcą amerykańskiej elektrowni atomowej w Polsce?

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na bielskobiala.naszemiasto.pl Nasze Miasto
Dodaj ogłoszenie