MKTG NaM - pasek na kartach artykułów

Aż 17 godzin bez prądu! W tych miejscowościach w woj. śląskim wyłączą prąd - LISTA. Przerwy w kilku przypadkach będą BARDZO długie!

JAK
KOMUNIKAT. Od 22 do 26 kwietnia 2024 r. w woj. śląskim mieszkańców wybranych miast i wsi czekają czasowe wyłączenia prądu. Przerwy są planowane i wyniosą nawet do 17. godzin! Gdzie dokładnie i kiedy? Publikujemy w galerii szczegółowy wykaz Tauronu - miasto, ulica i termin!

Nawet 17 godzin bez prądu! W tych miastach i wsiach w woj. śląskim wyłączą prąd

Z brakiem prądu muszą się liczyć mieszkańcy kilkudziesięciu miejscowości w woj. śląskim, w dniach 22-26 kwietnia 2024. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, które miasta i powiaty będą dotknięte i jak się przygotować.

TU NIE BĘDZIE PRĄDU!
Listę miast wraz z ulicami i terminami wyłączeń podajemy w galerii zdjęciowej

Planowane Wyłączenia Prądu: Przyczyny i Komunikacja

Planowane wyłączenia prądu są niezbędne dla konserwacji lub naprawy sieci. Tauron Dystrybucja zazwyczaj podaje planowane przerwy w dostawie energii elektrycznej na 5 dni do przodu.

Podajemy planowane wyłączenia prądu. Wiadomo, jak potrafi zdenerwować brak prądu, więc lepiej być przygotowanym. Podajemy godziny odcięcia prądu i konkretne adresy, których dotyczy.

Czy KOMUNIKAT dotyczy twojej ulicy? Sprawdź:

Aż 17 godzin bez prądu! W tych miejscowościach w woj. śląski...

Co Robić, Gdy Zabraknie Prądu: Praktyczne Wskazówki

"Pamiętaj, w razie zagrożenia lub poważnej awarii dzwoń na 991." - przypomina Tauron. Jeżeli brak prądu występuje w twoim mieszkaniu lub domu, sprawdź bezpieczniki – najpewniej tu tkwi problem. Gdy nie ma prądu w całym bloku lub na klatce schodowej, skontaktuj się z właścicielem budynku lub administratorem. Gdy nie ma prądu na całej ulicy lub w okolicy, to najprawdopodobniej jest to planowane wyłączenie lub awaria.

Mieszkańcy powinni być przygotowani na planowane wyłączenia prądu, aby uniknąć niepotrzebnego stresu. Wszyscy powinni znać godziny odcięcia prądu oraz konkretne adresy, których to dotyczy. Zapewnij, że jesteś na bieżąco z najnowszymi informacjami, aby uniknąć niespodzianek.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Paliwo na stacjach będzie tańsze

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na bielskobiala.naszemiasto.pl Nasze Miasto