Bykiem w sędziego!

(klm)
Piłkarz Kuźni Ustroń pobił sędziego podczas meczu, gdy ten chciał mu pokazać czerwoną kartkę. Wydarzenie miało miejsce wczoraj w trakcie spotkania bielskiej "okręgówki" między Sokołem Zabrzeg i Kuźnią. W 65 min.

Piłkarz Kuźni Ustroń pobił sędziego podczas meczu, gdy ten chciał mu pokazać czerwoną kartkę. Wydarzenie miało miejsce wczoraj w trakcie spotkania bielskiej "okręgówki" między Sokołem Zabrzeg i Kuźnią. W 65 min. gospodarze zdobyli drugiego gola. Zawodnicy z Ustronia domagali się odgwizdania spalonego. Najgorliwszy z nich 23-letni Robert M. tak protestował, że arbiter Arkadiusz Sz. z Żywca pokazał mu drugą żółtą kartkę. Gdy sięgał po czerwony kartonik, piłkarz uderzył go z tzw. byka. Sędzia z obrażeniami głowy padł na ziemię. Po kilku minutach na miejsce przybyła karetka i zabrała poszkodowanego do szpitala. Mecz przy stanie 2:0 dla Sokoła przerwano.