Gwardia - BKS Aluprof 0:3

Leszek Jaźwiecki
Tylko godzinę potrzebowały siatkarki BKS Aluprof na przypieczętowanie swojego awansu do półfinału PlusLigi Kobiet. Bielszczanki bez problemu, po raz trzeci pokonały Gwardię Wrocław. Trzeci set podopieczne Mariusza Wiktorowicza wygrały do 9 (!), co dobitnie świadczy o ich przewadze.

Początek meczu był wyrównany, co dawało nadzieję na większe emocje. Niestety, wroc-ławianki nie wytrzymały tempa narzuconego przez najlepszy zespół po rundzie zasadniczej.

Podobnie wyglądała gra w drugim secie oraz w trzecim do drugiej przerwy technicznej (16:7). Po wznowieniu gry gra wrocławianek kompletnie się posypała i zdobyły one w tym okresie zaledwie 2 punkty.