Wybierz region

Wybierz miasto

  Corona SunSets Hour x Rewers x Oly.

  UDH

  Rewers
  Bielsko-Biała, ul. Rynek/2

  19:00 - 23:00 Piątek, 16 sierpnia

  • Wstęp wolny

  W piątek 16 lipca, wakacyjna trasa Corona SunSets Hour zatrzyma się najbardziej klimatycznym miejscu w Bielsko-Białej. Znajdujący się w samym centrum miasta cocktail bar Rewers, zaprasza na wyjątkową imprezę, na ktorej nie może Cię zabraknąć. Błysk fleszy, najlepsze muzyczne brzmienia, błyszczący makijaż, akrobacje na desce, konkursy a to wszystko w towarzystwie schłodzonego i delikatnego smaku złotego trunku! Specjalnie przygotowana strefa chillout oraz retro van Corony, będzie oddawać niepowtarzalny klimat wydarzenia.
  Na muzycznej scenie wystąpi gość specjalny Oly., czyli Aleksandra Komsta. Koncert uzdolnionej polskiej wokalistki art-popowej, zwieńczy pełen atrakcji wieczor. Artystka pochodzi z Nałęczowa, obecnie przebywa w Poznaniu. Tworzy melancholijną muzykę o lekkim zabarwieniu elektronicznym. W 2015 roku wydała swoją pierwszą debiutancką płytę Home, z takimi utworami jak „Afterlife” czy „The Loneliest Whale On Earth” z udziałem islandzkiego wokalisty, Low Roara.
  Oly. działała rownież z takimi artystami jak Andrzej Smolik czy Fismoll oraz grała na wielu festiwalach, w tym dla widowni Open’era, Halfwaya, Spring Breaka, Liveurope Showcase oraz podczas Europejskich Targow Muzycznych. W listopadzie ub.r. wokalistka wydała drugi album Rzeczy ktorych nie mowię kiedy jestem dorosła z 15 utworami, wydanych w języku polskim oraz angielskim. W piosence „Zniknę zniknę” wspołtworzyła z Smolikiem, a w „There Is No One” z Baaschem.
  Znajdź nas na Facebooku i dołącz do najlepszej imprezy w mieście! Dobra zabawa gwarantowana!

  ZAGRA:
  - Gość specjalny: Oly.
  GDZIE: Rewers, Rynek 2, 43-300 Bielsko-Biała
  KIEDY: 16.08
  START: godz. 19:00
  WSTĘP: darmowy

  Więcej informacji o wydarzeniu:
  https://www.facebook.com/events/424812774774405/

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Czy znasz zasady dobrego wychowania... w pracy? Na tym wykłada się każdy! QUIZ