(© Lucjusz Cykarski)

Oprowadzanie po cmentarzu żydowskim w Bielsku-Białej odbędzie się w najbliższą niedzielę 10 listopada. Wydarzenie zostanie przeprowadzone bez względu na pogodę.

W najbliższą niedzielę 10 listopada w Bielsku-Białej zaplanowano kolejne oprowadzanie po cmentarzu żydowskim przy ulicy Cieszyńskiej 92 , którego wcześniejsze edycje cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Bielszczan oraz turystów na niezwykły spacer zabierze dr Jacek Proszyk.

Oprowadzenie po cmentarzu żydowskim rozpocznie się o godzinie 12.00 i - jak zapowiadają organizatorzy - zostanie przeprowadzone bez względu na pogodę.

Warto zarezerwować sobie czas także na niedzielę 17 listopada - tego dnia zaplanowany jest spacer po mieście ul. 11 Listopada pod hasłem „Ciekawostki Bielska-Białej”. Rozpoczęcie spaceru o 12.00 na placu Ratuszowym. (KLM)

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!