Wybierz region

Wybierz miasto

  Ranking schronisk górskich woj. śląskiego 2013

  Które ze schronisk górskich woj. śląskiego cenicie najbardziej? Z którym wiążą się Wasze najciekawsze wspomnienia? Rozpoczynamy 3. edycję naszego plebiscytu Ranking schronisk górskich woj. śląskiego.

  Pamiętajcie, że schroniska to nie hotele, a więc łóżka mogą być niewygodne, kaloryfery zimne, w kranach brak cieplej wody - ale musi być klimat, który dzięki odwiedzającym go turystom, tworzy się tam od lat!

  W tym roku w konkursie pojawiły się obok schronisk górskich PTTK, również chatki studencki z naszego województwa oraz schroniska prywatne. Pominęliśmy któreś ze schronisk górskich woj. śląskiego? Poinformuj nas o tym! Wyślij mail na naszemiasto@dz.com.pl

  Zapraszamy do zabawy! Głosujcie, komentujcie...

  Robisz zdjęcia w górach? Weź udział w plebiscycie Fotografia górska i wspinaczkowa 2013 [FOTO-konkurs]. Do wygrania zestawy przewodników Bezdroża! Czytaj więcej o plebiscycie!

  Na prośbę schronisk górskich - zmniejszamy liczbę głosów które można dziennie oddać z jednego komputera do 2. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikacji sposobu oddania głosów.

  Regulamin plebiscytu

  Ostatnie plebiscyty

  Plebiscyt

  Klimaszewski kontra Drabek - na kogo oddasz głos w II turze wyborów w Bielsku-Białej? [GŁOSOWANIE]

  Klimaszewski kontra Drabek - na kogo oddasz głos w II turze wyborów w Bielsku-Białej? [GŁOSOWANIE]

  W Bielsku-Białej już 4 listopada pójdziemy ponownie do urn. Na kogo zamierzać oddać swój głos w II turze wyborów - na Jarosława Klimaszewskiego [który otrzymał w...

  Inne plebiscyty