Podbeskidzie - GKS Bełchatów 1:1. Remis na początek przygotowań do ekstraklasy

MAM
Łukasz Klimaniec
Podbeskidzie Bielsko-Biała zremisowało 1:1 z GKS Bełchatów w swoim pierwszym meczu kontrolnym przed zbliżającymi się rozgrywkami ekstraklasy.

W pierwszej połowie ani jednej z drużyn nie udało się pokonać bramkarze przeciwników. W drugiej części gry na prowadzenie wyszli Górale po strzale Damiana Chmiela. Kilka minut później wyrównującego gola zdobył Wojciech Jamruż. Wynik nie uległ już zmianie.

Trener Robert Kasperczyk w meczu z bełchatowianami testował trzech zawodników. Cały mecz w bielskiej bramce bronił Mateusz Bąk (ostatnio Wisła Płock). W drugiej połowie z kolei pojawili się Michał Żółtowski ( Zagłębie Sosnowiec) i Damian Ałdaś ( Górnik Polkowice).

Kolejny sparing bielszczanie rozegrają w sobotę w Karwinie z tamtejszym MFK.