Podbeskidzie - Skra Częstochowa. Fani Górali przyszli zobaczyć pierwsze zwycięstwo - i doczekali się! ZDJĘCIA KIBICÓW

Tomasz Kuczyński
23.08.2021. Kibice na meczu Podbeskidzie Bielsko-Biała - Skra Częstochowa.

Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE
23.08.2021. Kibice na meczu Podbeskidzie Bielsko-Biała - Skra Częstochowa. Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE Łukasz Klimaniec
W poniedziałek 23.08.2021 r. w ostatnim meczu 5. kolejki Fortuna 1. Ligi Podbeskidzie Bielsko-Biała grało ze Skrą Częstochowa. Zobacz ZDJĘCIA KIBICÓW na Stadionie Miejskim przy Rychlińskiego.

Podbeskidzie jest spadkowiczem z PKO Ekstraklasy, a Skra beniaminkiem I ligi. Latem bielszczanie przeszli kadrową rewolucję i kibice Górali muszą czekać na efekt przebudowy. Drużyna trenera Piotra Jawnego czterech pierwszych meczach sezonu nie wygrała ani razu, zaliczając trzy remisy i porażkę.

Kibice Podbeskidzia mieli nadzieję, że pierwsze zwycięstwo przyjdzie w poniedziałek ze Skrą, która w czterech meczach zgromadziła o punt więcej - wygrana, remis i dwie porażki.

Górale od początku przeważali i w 14. minucie snajper Podbeskidzia Kamil Biliński dał radość kibicom, zdobywając bramkę na 1:0. Asystę zaliczył Daniel Mikołajewski. Ten wynik utrzymał się do przerwy.

W drugiej połowie Podbeskidzie miało kolejne okazje, ale skończyło się na jednobramkowym zwycięstwie.