Podbeskidzie wygrywa z poznańską Wartą. Bielsko ma lidera!

Ivan
Arkadiusz Ławrywianiec (Polskapresse)
Po dwóch bramkach Adama Cieślińskiego w 26 i 30 minucie Podbeskidzie Bielsko-Biała wygrało z Wartą Poznań 2:0.

Adam Cieśliński, strzelec obu bramek, w 11 minucie nie wykorzystał rzutu karnego.

Dzięki trzem punktom Podbeskidzie wróciło na pierwsze miejsce w tabeli zaplecza ekstraklasy. I pozostanie tam przynajmniej do jutra, kiedy to swój mecz rozegra ŁKS Łódź (w Niecieczy z Bruk Betem Termaliką).

Składy:
Podbeskidzie: Richard Zajac - Sławomir Cienciała, Jacek Broniewicz, Damian Byrtek, Michał Osiński - Maciej Rogalski, Piotr Koman (46 Damian Chmiel), Sebastian Ziajka (69 Mateusz Żyła), Dariusz Łatka - Adam Cieśliński (83 Piotr Malinowski), Róbert Demjan.
Warta: Adrian Lis - Michał Zawadzki, Maciej Wichtowski, Łukasz Jasiński, Rafał Kosznik - Damian Pawlak, Damian Szałas (90 Maciej Wojciechowski), Arkadiusz Miklosik (32 Jakub Budzyń), Marcin Wojciechowski,Mateusz Świergiel - Dawid Skrzycki (64 Marcin Mazurek).

Derby Trójmiasta: oprawa meczu Lechia Gdańsk - Arka Gdynia