Nasza Loteria

Przegląd czerwca 2020 w Bielsku-Białej, najważniejsze wydarzenia miesiąca

Redakcja online
Redakcja online
Przeczytaj najważniejsze informacje mijającego miesiąca. Jak Bielsko-Biała zmienił się  w czerwcu 2020 ?
Przeczytaj najważniejsze informacje mijającego miesiąca. Jak Bielsko-Biała zmienił się w czerwcu 2020 ? CC0
Przygotowaliśmy dla Ciebie podsumowanie minionego miesiąca. Zobacz artykuły, które w czerwcu czytaliśmy najchętniej. Które informacje przykuwały uwagę mieszkanek i mieszkańców Bielska-Białej najbardziej? Czy czytałeś artykuł: „Wybory w Bielsku-Białej. Kogo wybrali na prezydenta mieszkańcy w 1. turze wyborów prezydenckich 2020?”?

W treści tego artykułu umieszczone są tzw. linki afiliacyjne naszych partnerów. Klikając w nie, wspierasz naszą działalność, nie ponosząc żadnych dodatkowych kosztów.

Przegląd czerwca 2020 w Bielsku-Białej: top 3 artykuły z miesiąca

Oto lista najpopularniejszych wiadomości z czerwca 2020 roku. Czy miałaś bądź miałeś okazję przeczytać je wszystkie?

📢 Wybory w Bielsku-Białej. Kogo wybrali na prezydenta mieszkańcy w 1. turze wyborów prezydenckich 2020?

Wyniki wyborów prezydenckich 2020 w Bielsku-Białej. Chcesz wiedzieć, na kogo głosowali mieszkańcy Bielska-Białej? Poznaj wyniki głosowania w całym kraju oraz w Twojej miejscowości. Dzięki temu porównasz, jaka frekwencja była wśród wyborców w Polsce, a jaka w Bielsku-Białej w 1. turze wyborów prezydenckich. Możesz również porównać, jak rozkładały się głosy. Dzięki temu dowiesz się, jak wyniki wyborów lokalnych mają się do ogólnopolskich.

📢 Bon turystyczny na wakacje uchwalony przez Sejm. 500 zł na każde dziecko. Kto dostanie bon turystyczny? Jak go otrzymać?

Prezydencki projekt ustawy, dot. Polskiego Bonu Turystycznego, został przyjęty przez posłów. Kiedy pieniądze trafią do Polaków? Politycy Prawa i Sprawiedliwości twierdzą, że Senat może stosować "obstrukcję" i przetrzymywać projekt przez 30 dni, co opóźni jego wprowadzenie. Jak otrzymać bon turystyczny na dziecko?

📢 Lokale wyborcze w Bielsku-Białej - wybory prezydenckie 2020. Gdzie głosować w 2 turze?

Wiesz, gdzie głosować w Bielsku-Białej podczas wyborów prezydenckich 2020? Każda zameldowana osoba ma prawo oddać głos tylko w wyznaczonym lokalu wyborczym. Aby uniknąć kursowania po Bielsku-Białej 12.07.2020 sprawdź, w którym lokalu wyborczym możesz oddać głos w 2 turze wyborów prezydenckich 2020. Pamiętaj, aby do lokalu wyborczego w Bielsku-Białej zabrać ze sobą maseczkę. Postaraj się wybrać porę, gdy przy urnach nie będzie tłumów.

Zrób sobie prezent:

Huawei Mediapad M5 Lite 8" 3/32GB WiFi szary (Jordan2-W09B 53010HJV)


Lenovo Tab2 A10-70L 16GB LTE Niebieski (ZA010086PL)


Prasówka czerwiec Bielsko-Biała: pozostałe wydarzenia

Poniżej prezentujemy pozostałe artykuły, które przyciągały w czerwcu uwagę czytelniczek i czytelników z Bielska-Białej. Co było tak istotne, że nie można było od tego oderwać wzroku?

📢 MEMY po I turze. Jak internauci komentują wyniki wyborów?

Wybory prezydenckie 2020 się nie skończyły, a memy powyborcze mówią jedno - hura, hura, przed nami II. tura. Najwięcej głosów zgromadzili dwaj kandydaci na urząd prezydenta: Andrzej Duda z poparciem rzędu blisko 43. i Rafał Trzaskowski z poparciem rzędu 30 proc. - wynika z sondażu late poll IPSOS. Zobacz, jak internauci komentują wyniki wyborów prezydenckich.

📢 Wyniki wyborów prezydenckich w Bielsku-Białej i w pow. bielskim Jak głosowano?

Wyniki wyborów prezydenckich 2020 w Bielsku-Białej - kto wygrał? W niedzielę, 28 czerwca 2020 r. odbyła się pierwsza tura wyborów prezydenckich. W całej Polsce lokale wyborcze były otwarte od godziny 7.00 do 21.00. Jakie są wyniki wyborów w Bielsku-Białej? Jak głosowali mieszkańcy i jaka była frekwencja? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w naszej galerii.

📢 Kąpielisko Żwirownia Kaniów pełne ludzi. Zobaczcie zdjęcia i... CENNIK 2020

Słoneczna i ciepła niedziela przyciągnęła nad wodę tłumy. Wiele osób z okolic Bielska-Białej wybrało dziś wypoczynek nad wodą w Kaniowie. Zobaczcie zdjęcia, a także cennik obowiązujący na terenie Ośrodka Rekreacji i Sportów Wodnych. Kliknijcie "ZOBACZ GALERIĘ".

📢 W Bielsku-Białej zawaliła się część domu. Utrudnienia na ul. Karpackiej

Zawaliła się część dachu niezamieszkałego budynku przy ul. Karpackiej w Bielsku-Białej. Strażacy sprawdzili jego wnętrza – na szczęście nie ma osób poszkodowanych. Droga na tym odcinku jest zablokowana. To kolejne takie zdarzenie związane z tym budynkiem - wcześniej część tego domu runęła w 2016 r.

📢 Zaczęło się. Zamknięta DK1 w Czechowicach-Dziedzicach, wyburzanie mostu i potężne utrudnienia w mieście

Trwa wyburzanie wiaduktu kolejowego w Czechowicach-Dziedzicach. W związku z tym zamknięty jest odcinek DK1 w Czechowicach-Dziedzicach od ul. Legionów do ul. Ligockiej. Objazd wiedzie ulicami miasta. Są poważne utrudnienia w ruchu.

📢 Pościg policyjny za motocyklistą w Czechowicach-Dziedzicach. Doszło do wypadku. Lądował śmigłowiec LPR

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego z udziałem motocyklisty, do którego doszło w Czechowicach-Dziedzicach. 35-letni kierujący motocyklem marki Honda nie zatrzymał się do policyjnej kontroli drogowej, a następnie podczas ucieczki utracił panowanie nad jednośladem i przewrócił się, doznając poważnych obrażeń. Na czas lądowania śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego Droga Krajowa Nr-1 była nieprzejezdna.

📢 Bielsko-Biała: Koniec roku szkolnego inny niż wszystkie [ZDJĘCIA]. Uczniowie zaczynają wakacje

Ponad 20 tysięcy uczniów bielskich szkół kończy dzisiaj naukę. Z powodu epidemii koronawirusa mijający rok szkolny uczniowie, nauczyciele, ale i rodzice będą długo wspominać. Nie tylko dlatego, że ostatnie tygodnie uczniowie pracowali zdalnie, ale także dlatego, że samo zakończenie roku było wyjątkowe - bez tradycyjnych apeli, ale za to w małych grupach, z maseczkami i zachowaniem dystansu.

📢 Dzisiaj rozpoczną się ogromne utrudnienia na DK 1 w Czechowicach-Dziedzicach. Wyburzą wiadukt

Uwaga kierowcy! Już dziś, w piątek 26 czerwca o 20.00 na dwa dni całkowicie zostanie zamknięta DK1 w Czechowicach-Dziedzicach! Wszystko z powodu wyburzania mostu kolejowego nad DK1 w rejonie ul. Zielonej. Objazd poprowadzony zostanie ulicami Czechowic-Dziedzic. Jadąc w Beskidy trzeba liczyć się dużymi utrudnieniami. Albo pojechać "wiślanką", czyli DK81.

📢 Wojsko wyprzedaje używany sprzęt. Najbliższy przetarg Agencji Mienia Wojskowego już dziś! Ceny okazyjne

Przetarg Agencji Mienia Wojskowego odbędzie się 26 czerwca w piątek. Wojsko wyprzedaje atrakcyjny sprzęt z demobilu, który został wycofany z użytku przez wojsko, ale może być wykorzystywany w celach cywilnych. Tym razem oferta AMW dotyczy oddziału we Wrocławiu. Sprzęt z demobilu często można kupić po bardzo atrakcyjnych cenach. Sprzęt to nie tylko mundury, menażki i zużyte namioty, ale także samochody i... papier toaletowy.

📢 Czy śląscy turyści są niemile widziani nad morzem? Rozmawiamy z właścicielką pensjonatu

Czy śląscy turyści są niemile widziani nad morzem? Kochani nikt tu nie skreśla Ślązaków i nie niszczy im aut - przekonuje w Internecie pani Agnieszka z Rybnika, która od trzech lat prowadzi pensjonat w Chłopach nad morzem. To odpowiedź rybniczanki na pojawiające się wciąż w sieci obawy, że turyści z regionu są w tym roku niemile widziani w nadmorskich kurortach. Czytaj więcej, poniżej publikujemy również informację o cenach nad morzem. Sprawdź, czy jest drogo.

📢 Dilerzy narkotyków z woj. śląskiego - szuka ich policja. Zobacz zdjęcia. Widziałeś kogoś?

Oto osoby z woj. śląskiego poszukiwane przez jednostki KWP w Katowicach m.in. za handel narkotykami. Rozpoznajesz kogoś? To zgłoś to policji. Zdjęcia i dane poszukiwanych pochodzą z policyjnej bazy na stronie slaska.policja.gov.pl z 23 czerwca 2020 r. Kliknij w „zobacz galerię".

📢 Zmiany personalne w diecezji bielsko-żywieckiej 2020

Siedem zmian na stanowiskach proboszczów i dziewiętnaście wikariuszowskich zadekretował bp Roman Pindel, ordynariusz diecezji bielsko-żywieckiej. Zmiany personalne w diecezji bielsko-żywieckiej 2020 zostały ogłoszone w środę 24 czerwca.

📢 Plaże nudystów w woj. śląskim - większość jest "dzika", oficjalna jest jedna. Gdzie są dokładnie?

Plaże nudystów - woj. śląskie. Federacja Naturystów Polskich zrzesza miłośników opalania się nago z całej Polski - a najwięcej... z woj. śląskiego! W Polsce mamy trzy legalne plaże dla miłośników opalania nago nad Bałtykiem i jedną w woj. śląskim. Jest też również sporo tzw. dzikich plaż, które działają nieoficjalne. Gdzie dokładnie?

📢 Najlepsze licea w woj. śląskim - RANKING NEWSWEEKA 2020

Sprawdź, które liceum w woj. śląskim jest najlepsze. Tygodnik "Newsweek" stworzył ranking, w którym uwzględniał wyniki matur, sukcesy w olimpiadach, oferowane języki obce, czy wpływ szkoły na osiągnięcia uczniów danych szkół. Kliknijcie "ZOBACZ GALERIĘ" i sprawdźcie poznajcie najlepsze licea w regionie.

📢 Noszenie maseczek znów będzie obowiązkowe - tak zapowiada Łukasz Szumowski

Ministerstwo zdrowia zniosło nakaz noszenia maseczek, ale ma on powrócić w przypadku drugiej fali epidemii, która ma się nałożyć na sezon grypowy. Rozsądni noszą maseczki cały czas. Po pierwsze jeszcze u nas nie wiemy na jakim etapie epidemii jesteśmy, a po drugie lekarze cały czas zachęcają, by nie zdejmować maseczek. Niestety Polacy zarzucili maseczki jakby to były kajdanki, a zachorowań na koronawirusa mamy w Polsce wciąż po kilkaset dziennie.

📢 Te miejsca w woj śląskim uznawane są ponoć za nawiedzone! Czy mieszkasz w pobliżu? Odważysz się sprawdzić?

Śląskie. Polacy uwielbiają nawiedzone i tajemnicze miejsca! Czy są to stare legendy, czy współczesne plotki o klątwach - wielu z nas kocha opowieści z dreszczykiem. A jakie miejsca są uznawane za najbardziej przerażające w woj. śląskim? Kliknij w galerię i sprawdź.

📢 Najmodniejsze osiedla w Bielsku-Białej. Gdzie chcielibyście mieszkać?

Najfajniejsze lokalizacje osiedli w Bielsku-Białej. Cztery Pory Roku, Apartamenty Wiedeńskie, Zielony Zakątek czy może znajdujące się na dachy galerii Apartamenty Sfera? Trudno jednoznacznie powiedzieć, które z nich jest najmodniejsze, które ma najlepszą lokalizację. To przecież kwestie bardzo subiektywne. Zobaczcie Top 10 najmodniejszych osiedli Bielska-Białej. Kliknijcie w "zobacz galerię".

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Kolejna dawka szczepionki już dostępna!

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na bielskobiala.naszemiasto.pl Nasze Miasto