Rekord gromi

(klm)
Sześć goli strzelili piłkarze BTS Rekord Bielsko-Biała w 3. kolejce rozgrywek ekstraklasy futsalu w wyjazdowym meczu w Iławie. Dzięki zwycięstwu bielszczanie awansowali na drugie miejsce w tabeli.

Sześć goli strzelili piłkarze BTS Rekord Bielsko-Biała w 3. kolejce rozgrywek ekstraklasy futsalu w wyjazdowym meczu w Iławie. Dzięki zwycięstwu bielszczanie awansowali na drugie miejsce w tabeli. Wbrew wysokiemu wynikowi (6-3), spotkanie z ITR Iława było bardzo zacięte. Bielszczanie objęli prowadzenie po strzale Tomasza Wiejacha, ale gospodarze szybko odrobili straty i zdobyli gola dającego im prowadzenie. Jednak przed przerwą Andrzej Szal wykorzystał przedłużony rzut karny i doprowadził do remisu (2-2). Po przerwie Rekord zaczął szturmować bramkę gospodarzy, co zakończyło się golem. Na listę strzelców wpisali się kolejno Szal, Grzegorz Figura i dwukrotnie Wiejacha. Piłkarze Iławy zdołali strzelić w końcówce jeszcze jedną bramkę, ale nie zdołali odebrać piłkarzom BTS Rekord zwycięstwa. W najbliższej kolejce bielszczan czeka bardzo trudny mecz. W niedzielę (20 października) o 18.00 BTS Rekord zagra z Baustalem Kraków, wicemistrzem Polski.