Zmagania z upałem

(jak)
Ostatnie chwile przed startem.	ZDJĘCIE JACEK DROST
Ostatnie chwile przed startem. ZDJĘCIE JACEK DROST
Piotr Gładki (Lechia Gdańsk) wygrał Bieg o Puchar Górnego Śląska, który odbył się w sobotę w Brennej. Na starcie biegu głównego, liczącego 15 km, stanęło blisko 200 zawodników z całej Polski, a także Ukrainy, ...

Piotr Gładki (Lechia Gdańsk) wygrał Bieg o Puchar Górnego Śląska, który odbył się w sobotę w Brennej.

Na starcie biegu głównego, liczącego 15 km, stanęło blisko 200 zawodników z całej Polski, a także Ukrainy, Słowacji i Białorusi. Wszyscy startujący zgodnie stwierdzili, że trasa była trudna, a podczas biegu doskwierał im niesamowity upał. Patronat prasowy nad imprezą sprawował ,Dziennik Zachodni". Wyniki w poszczególnych kategoriach wiekowych podamy w jutrzejszym ,DZ w Beskidach".