Wielkie rozczarowanie kibiców Podbeskidzia Bielsko-Biała. Zobaczcie ZDJĘCIA fanów Górali z meczu z Arką (0:1)

Rafał Musioł
Podczas dzisiejszego meczu kibice TS Podbeskidzie nie mieli wiele powodów do radości.
Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE
Podczas dzisiejszego meczu kibice TS Podbeskidzie nie mieli wiele powodów do radości. Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE FOT. JAK
Pierwszy mecz Podbeskidzia Bielsko-Biała na inaugurację sezonu zakończył się porażką z Arką Gdynia 0:1. Fani Górali byli rozczarowani falstartem swojego zespołu. Zobaczcie zdjęcia kibiców obecnych na meczu Podbeskidzie Bielsko-Biała - Arka Gdynia.

3897 kibiców pojawiło się na pierwszym w tym sezonie meczu Podbeskidzia Bielsko-Biała. Fani opuszczali stadion rozczarowani po porażce Górali z Arką Gdynia 0:1.

Atmosfera na trybunach była świetna, zwłaszcza w pierwszej połowie, gdy zespół Podbeskidzia dyktował warunki gry i był bardzo bliski objęcia prowadzenia. Wszystko zmieniło się po przerwie. Wtedy Arka całkowicie opanowała sytuację, strzeliła gola i mogła zdobyć drugiego, ale nie wykorzystała rzutu karnego.

Zobaczcie zdjęcia kibiców z meczu Podbeskidzie Bielsko-Biała - Arka Gdynia.

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Arka Gdynia 0:1 (0:0)
0:1
Kacper Skóra (57)
Podbeskidzie Igonen - Simonsen, Rodriguez, Markow, Bernard - Sitek (72. Celtic), Bonifacio, Scalet (45. Jodłowiec), Janota (67. Wełniak), Drzazga (72. Milsius) - Biliński (67. Goku). Trener: Mirosław Smyła.
Arka Krzepisz- Rymaniak, Marcjanik, Dobrotka, Stolc - Skóra (69. Tomal), Milewski, Gol (69. Bednarski), Aleman (90. Żebrowski), Predenkiewicz (61. Kuzimski) - Czubak. Trener: Ryszard Tarasiewicz.
Żółte kartki: Dobrotka, Gol, Rymaniak, Milewski, Krzepisz.