Memy po meczu Polska-Austria na Euro 2024. Niby człowiek się spodziewał, ale jednak się trochę łudził... Śmiech przez łzy?

NB
Polacy przegrali z drużyną Austrii 3:1. Pierwsza połowa zakończyła się remisem 1:1. Niestety w drugiej połowie drużyna z Austrii dołożyła kolejne bramki. Polscy kibice są zawiedzeni. Zobacz jakie pomeczowe memy stworzyli internauci. Śmiech przez łzy?

Kliknij TUTAJ, by zobaczyć najlepsze MEMY po meczu Polska-Austria.

Polacy, nic się nie stało

Polska przegrywa drugi mecz na Euro 2024. Austria pokonuje naszą drużynę 3:1. Niepocieszeni kibice, jak co mecz stworzyli serie memów. "Niby człowiek się spodziewał, ale jednak się trochę łudził". Te słowa z pewnością wypowiedział dziś niejeden kibic naszej reprezentacji. Zobacz pomeczowe memy!

Strzelcy bramek

Pierwsza połowa meczu zakończyła się wynikiem 1:1. Ostatecznie przegraliśmy z drużyną Austrii 3:1. Strzelcami bramek byli: Gernot Trauner (9) oraz Krzysztof Piątek (30). W drugiej połowie bramki strzelili: Christoph Baumgartner (66), Marko Arnautović (78). Z żółtą kartką skończyli: Bartosz Slisz, Kuba Moder, Robert Lewandowski, Marko Arnautović, Kevin Wimmer, Wojciech Szęsny.

Memy po meczu Polska-Austria na Euro 2024. Niby człowiek się...