Fani Podbeskidzia we łzach. Górale przegrali kluczowy mecz z Polonią Warszawa... Zobacz ZDJĘCIA

JAK
Mecz TS Podbeskidzie - Polonia Warszawa obejrzało ponad 4000 widzów.
Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE
Mecz TS Podbeskidzie - Polonia Warszawa obejrzało ponad 4000 widzów. Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE JAK
4007 osób obejrzało mecz o życie TS Podbeskidzia, który dzisiaj, 14 kwietnia, na własnym boisku podejmował Polonię Warszawa. Niestety, nie takiego zakończenia spotkania spodziewali się kibice Górali. Podbeskidzie przegrało z Polonią 1:2 i na siedem kolejek do końca sezonu tylko cud może uratować drużynę z Bielska-Białej przed spadkiem do 2. ligi. Zobaczcie ZDJĘCIA kibiców. Wystarczy kliknąć w naszą galerię!

Kliknij TUTAJ, by zobaczyć ZDJĘCIA

To wyjątkowo ciężki wieczór dla kibiców Podbeskidzia. Mecz z Polonią Warszawa Górale, obracający się w sferze spadkowej, musieli wygrać. Mimo że piłkarze Podbeskidzia zaczęli z werwą, to jednak Polonia w 18. minucie zdobyła gola i praktycznie na całą pierwszą połowę podcięła Góralom skrzydła.

Drugą połowę Podbeskidzie zaczęło bardzo dobrze, w 50. minucie do wyrównania doprowadził Matej Senić, który wykorzystał dośrodkowania z rzutu wolnego. Wyrównująca bramka wlała sporo nadziei w serca fanów drużyny z Bielska-Białej, ale nie na długo. Zaledwie na 11 minut, gdyż w 61. minucie spotkania Polonia Warszawa zdobyła gola na wagę zwycięstwa, co oznacza, że Podbeskidzie potrzebuje cudu, żeby utrzymać się w 1.lidze.

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Polonia Warszawa 1:2 (0:1)
0:1 Michał Grudniewski (18), 1:1 Matej Senic (49), 1:2 Szymon Kobusiński (61)
Podbeskidzie: Krzepisz - Sitek, Hlavical (77. Zając), Mikołajewskil, Senić, Martinagal (46. Ziółkowski) - Banaszewski, Lusiusz (32. Kolenc), Kisiel (46. Etoundi), Bida - licić. Trener: Jarosław Skrobacz.
Polonia: Lemanowicz - Zawistowski (76. Biedrzycki), Ochronczukl, Grudniewski, Majsterel, Fadecki - Bajdurl (71. Kluska), Koton, Piątek, Michalski (71. Wojciechowski) - Kobusiński (76. Tomczyk). Trener: Rafał Smalec.
Sędziował: Sylwester Rasmus (Toruń)
Widzów: 4.007

Fani Podbeskidzia we łzach. Górale przegrali kluczowy mecz z...