Ireneusz Jeleń po meczu Podbeskidzie - Polonia Warszawa: Jeden głupi błąd i przegrywamy mecz

Kamil Bywalec
Romuald Królak
- Fizycznie czuję się dobrze, ale ciągle brakuje sytuacji, co prawda kilka ich było, ale nie trafiłem do bramki. Szkoda tego meczu, Polonia musiała się sporo namęczyć - mówi Ireneusz Jeleń, napastnik Podbeskidzia.

Przełamaliście się w meczu z Zagłębiem, a dziś kolejna porażka. Jak pan skomentuje dzisiejsze spotkanie?
Bardzo szkoda tego meczu, bo na pewno wyglądaliśmy lepiej niż w meczu z Lechią. W Lubinie mieliśmy dużo szczęścia, ale mieliśmy też swoje sytuacje, więc mogliśmy strzelić kilka bramek. W tym meczu bardziej nastawiliśmy się na defensywę ,zagęściliśmy środek, wiedzieliśmy, że Polonia ma bardzo dobrą ofensywę. W pierwszej połowie „wyłączyliśmy” Teodorczyka. Mecz stał na równym poziomie, w drugiej połowie gorsza gra w naszym wykonaniu, trochę sędzia popsuł to widowisko, wydaje mi się, że karny był niezasłużony, dobrze jednak, że bramkarz wybronił. Jeden głupi błąd i przegrywamy mecz.

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Polonia Warszawa [OPINIE, KOMENTARZE]. Pomeczowe wypowiedzi [WIDEO]

Sytuacja w której pan upadł w polu karnym zasługiwała na podyktowanie rzutu karnego?
Nie (uśmiech), w tej sytuacji pierwszy raz przez 90 minut sędzia zachował się dobrze i ukarał mnie żółtą kartką. Także za tę sytuację muszę go pochwalić, lecz dla mnie to nie jest sędzia na ekstraklasę.

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Polonia Warszawa 0:1 [ZDJĘCIA]. Czarne Koszule lepsze od Górali

Jak wygląda przestawienie się z ligi francuskiej na ligę polską?
Spokojnie. Trener każe mi grać na prawej pomocy, ale na środku ataku wymieniamy się i było to widać w Lubinie oraz dzisiejszym meczu. Fizycznie czuję się dobrze, ale ciągle brakuje sytuacji, co prawda kilka ich było, ale nie trafiłem do bramki. Szkoda tego meczu, bo wydawało się, że Polonia będzie tutaj miała bardzo łatwo, zdobędzie kilka bramek i wróci do domu z trzema pewnymi punktami. Niestety musiała się sporo namęczyć.

CAŁY WYWIAD Z IRENEUSZEM JELENIEM PRZECZYTASZ W SERWISIE EKSTRAKLASA.NET

TOP20: Poznaj najpopularniejsze kluby piłkarskie województwa śląskiego! Wygrało...Zagłębie Sosnowiec!